2017. gada oktobris

1. Agronoms Klāvs Zambergs par situāciju uz laukiem: ’’Zemnieki riskē un turpina sēt ziemas kviešus ar cerību, ka ziema tik ātri neatnāks un kvieši attīstīsies pietiekami, lai varētu pārziemot. Runājot par rapsi, uztrauc tas, ka pārāk mitrajos apstākļos nebija iespējams uzbraukt ar traktortehniku uz laukiem, lai veiktu ārpus sakņu miglošanu ar mikroelementiem, kā arī sārņaugu ierobežošanu. Kopumā rapsis uz laukiem ir sadīdzis vienmērīgi, taču reti kur ir novērojama 8 lapu attīstības stadija, kas būtu ieteicama ziemas perioda pārciešanai.’’

2. Varam ar lepnumu pavēstīt, ka oficiāli beigusies lucernas sezona. Kopumā šajā sezonā bija 3 pļāvumi, saražotas 5558 t gatavās produkcijas, no kurām 5400 t ir granulas. Nākotnē mēs tiecamies uz lielākiem ražošanas apjomiem, tāpēc ceram uz vēl ciešāku sadarbību ar lucernas audzētājiem!

3. Vēlamies pateikties visiem zemniekiem, kas ņēma līdzdalību projektā ‘’Gomselmash Latvia’’, kurā bija iespēja iznomāt kombainus ‘’Palesse’’. Zemnieki ir apmierināti gan ar kombainu jaudu, gan ar servisu. Lai pasūtītu kombainus nākamai sezonai, interesentiem iesakam griezties pie Agrario tehnikas tirdzniecības un nomas vadītāja Ivara Brālēna, tālr. 27 879 133, vai arī apmeklēt ‘’Gomselmash Latvia’’ mājaslapu http://gomselmash.lv/lv/kontakti/.